TwitterFacebookGoogleYouTube

Audi A3 | Fotografia Motoryzacyjna Rzeszów Podkarpackie

Share Button

Sesja z września dla Mateusza – właściciela tej jakże zadbanej i dopieszczonej czarnej Audicy A3 :)

Miałem już dawno pokazać te zdjęcia ale czekałem na złożenie Backstage przez mojego backstege’owca Michała- niestety do tej pory się nie doczekałem bo młody woli się uczyć niż złożyć filmik  hehh :) :D :D :D !!!

No trudno jak będzie bacstage to pewnie podepne do wpisu i dam info na Fan Page u mnie :)

————————————————————–

Co do samej sesji jestem bardzo zadowolony z tych zdjęć :)

Mateusz przygotował samochód perfekcyjnie przed samą sesją jak i w trakcie polerował i dbał o każdy detal – kupe kasy chłopak wsadził w środki czyszczące, polerujące, woski i ogólny Detailing i widać że zależy mu na tym by jak by nie było ten leciwy już Samochodzik prezentował się jak by wyjechał prosto z Salonu :)

Bardzo fajne i zadbane autko i bardzo spoko właściciel- pozdro Mateo i uważaj na Gimnazjum hehh !!!

W dodatku z tego co się dowiedziałem od Mateusza jedno z moich zdjęć pojawi się lub już się pojawiło w limitowanym kalendarzu fanów Audi :)

————————————————————–

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zdjęciami swojego pojazdu – to zapraszam na maila – gwarantuje przystępne ceny wykonania takowych zdjęć  :)

————————————————————–

——————————————————————————————————————————–

——–>>> BACKSTAGE <<<——–

——————————————————————————————————————————

Wykorzystanie zdjęć bez mojej pisemnej zgody w jakich kolwiek celach jest niezgodne z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych (por. zwł. art. 115 http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083 )

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CyberChimps